Кошик
12 відгуків

« UKRFORMA »

+380 показати номер
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Про нас

Вакансії:
Приєднуйся до нашої команди - будь з найкращими! Наше підприємство, з виробничими потужностями у м. Рівне, вул. Дубенська 7 та м. Здолбунів, завжди з радістю працевлаштує швей та закрійниць. Гарантуємо високу та своєчасну оплату праці, повний соціальний пакет та офіційне працевлаштування, дружній та творчий колектив справжніх майстрів своєї справи. Деталі працевлаштування уточнюйте за телефоном - +380686258145 Богдан
Інтернет-магазин :
Інтернет-магазин "Ukrforma" заснований у 2016 році на базі власного виробництва, що успішно веде свою діяльність з 1999 року. Наразі, наше підприємство розвивається та динамічно нарощує виробництво завдяки професіоналізму та самовіддачі висококваліфікованих працівників нашої компанії. Ми працюємо на новітньому та професійному обладнанні, яке постійно оновлюється. При виробництві нашої продукції, велику увагу приділяємо якості тканин, крою та фурнітури. Наші вироби славляться бездоганною якістю та довговічністю. «Ukrforma.com» пропонує роздрібну та гуртову торгівлю. Інтернет-магазин Ukrforma.com – це великий вибір форменого одягу, взуття та різного спорядження українського виробництва. Наші менеджери постійно слідкують за змінами в законодавстві та наказових документах органів державного апарату та структурних підрозділів міністерств та відомств України, щоб виготовляти одяг який відповідає державним стандартам України. Асортимент нашого магазину зацікавить: працівників силових структур та відомств, охоронних підприємств, робітників, любителів активного відпочинку.
Наше виробництво :
ШВЕЙНИЙ ЦЕХ
Швейний цех - це наша гордість ! Ми завжди, з радістю офіційно працевлаштуємо швей, закрійників та прасувальниць на наші виробничі потужності у м.Рівне, м.Здолбунів, м.Кременець. Висока заробітня плата, повний соц.пакет та приємний колектив чекає на Вас! Деталі за тел. +380682838891
В організації виробничого процесу залучені найкращі спеціалісти: технологи та бригадири, що забезпечують чітку організацію праці та бездоганну якість продукції, що виготовляється. Уся продукція проходить контроль якості пошиття на всіх етапах виготовлення, від отримання тканини від постачальника до моменту відвантаження товару покупцю. Виробництво укомплектовано новітнім обладнанням провідних виробників промислового швейного обладнання таких як : Zoje, Juki, SinaJet, Durkopp Adler, Pfaff Brother.
ЗАКРІЙНИЙ ЦЕХ
Закрійний цех нашого виробництва - це один з найважливіших підрозділів, на який лягає увесь тягар відповідальності за якість, та подальшу чітку роботу швейного виробництва. Саме тому його укомплектовано розкрійним обладнанням провідних виробників таких як: Zoje, Rexel. В нашій роботі велика увага приділяється моделюванню одягу, наші конструктори працюють на сучасному комп’ютерному обладнанні автоматизації крою, що в свою чергу забезпечує якість, та оперативність виконання поставленого завдання.
Закрійний цех нашого підприємства забезпечений програмами 3D моделювання та конструювання одягу Julivi, що допомагає досягати високої якості нашої продукції.
ВИШИВАЛЬНИЙ ЦЕХ
ВИШИВАЛЬНИЙ ЦЕХ
Одним із напрямків нашої діяльності є комп`ютерна вишивка. Завдяки великому досвіду в цій сфері виробництва та якісному німецькому обладнанню фірми ZSK, ми виготовляємо високоякісні вишиті товари. Наші дизайнери за допомогою комп`ютерних програм та використанню різноманітних технік вишивки створюють вироби високої якості - від простих нашивок до складних художніх картин. Усі вишиті товари, зокрема шеврони, погони та сувенірна продукція, представлені в нашому інтернет-магазину, розроблені та виготовлені в нашому вишивальному цеху.

Контактна інформація компанії « UKRFORMA »

Павло (будь які фінансові питання обговорюються ТІЛЬКИ ЗА НОМЕРОМ ВКАЗАНИМ НА САЙТІ)ukrforma.uaprom.net
« UKRFORMA »
Виробник
Компанія, що надає послуги
Дистриб'ютор / Реселер
Продаж б/у товарів, сток
УкраїнаРівненська областьРівневул. Дубенська 7
Приватне підприємство
300-1000 кв.м.Внутрішній2